Wydruki fotograficzne

Czy fotograficzne wydruki pigmentowe są lepsze od znanych wszystkim odbitkom z fotolabów? Jak to mówią – „każda sroczka swój ogonek chwali”. Zdajemy sobie sprawę, że byli, są i będą zwolennicy jak i przeciwnicy obu technologii. Natomiast naszą intencją jest pokazać atuty, jakie niesie za sobą technologia pigmentowa.

Co zyskasz dzięki wydrukom pigmentowym:

  • zdjęcia o znacznie większej ilości szczegółów. Drukujemy nie tylko w sRGB jak minilaby, ale wykorzystujemy też przestrzeń AdobeRGB
  • większe formaty, gdyż minilaby najczęściej robią do formatu 30×45, a my od tego formatu praktycznie zaczynamy
  • Różnorodność podłoży, niemożliwa do zastosowania w minilabach (papiery barytowe, 100% matowe, papiery ryżowe i bambusowe, płótna, folie i wiele innych.)
  • niestandardowe formaty zdjęć, dostosowane do preferencji klienta

Wielu fanom fotografii otwierają się dopiero oczy, gdy porównują własne odbitki z wydrukami wykonanymi z tego samego pliku, czego niejednokrotnie byłem świadkiem oraz sam byłem tego przykładem.

Na jakich materiałach drukujemy?
Przede wszystkim pracujemy na podłożach oryginalnych i sprawdzonych.

Do wydruków fotograficznych stosujemy wyselekcjonowane papiery firm: Canon, Hewlett- Packard, Ilford, TECCO, Solution oraz Canson Infinity.

Zamówienie na standardowe formaty może dokonać na stronie naszego sklepu internetowego>>>

_____________________________________________________________________

Osoby zainteresowane: zamówieniami niestandardowymi, wydrukami próbnymi, oraz nawiązaniem stałej współpracy, zapraszamy do kontaktu osobistego w celu ustalenia indywidualnych warunków współpracy.

_____________________________________________________________________

PDF
Cennik wydruków fotograficznych

Dodaj komentarz