Album / okładka na 2 zdjęcia

Doczekaliśmy się kolejnej realizacji naszego pomysłu – album na dwa zdjęcia, świetnie sprawdza się jako prezent, pamiątka, podziękowanie dla rodziców czy Waszych  bliskich. Pomysł na taki album zrodził się ze zbliżającego się okresu komunijnego, gdzie dostawaliśmy zapytania dotyczące właśnie takich albumów.

Album na dwa zdjęcia o rozmiarze 13x18cm / 15×21 cm lub inny dowolny format na indywidualne zamówienie. Album wykonany jest z twardej okładki wykończonej ekskluzywną bawełną introligatorską, lnem lub ecoskórą. Środek wykończony jest czarną wyklejką kartonową, do której doklejamy zdjęcia. W albumie możesz zamieścić dwa zdjęcia 13x18cm / 15x21cm lub np. 4 zdjęcia o mniejszym formacie. Rozmiar okładki wynosi 18x25cm lub 25x18cm w zależności od tego czy wybierzesz album na zdjęcia pionowe czy poziome. Całość możemy dodatkowo wykończyć GRATIS eleganckimi metalowymi narożnikami na Twoje życzenie . Zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

Album / okładka na 2 zdjęcia cieszy się bardzo dużym powodzeniem. Prezentujemy okładki wykonane z wysokiej jakości eko-skóry z metalowymi narożnikami lub bez.