Canson PhotoGloss Premium RC 270gram

Zawitał do naszej firmy jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem działalności. Szukaliśmy papieru błyszczącego, aby zadowolić klientów ceniących sobie typowe błyszczące odbitki fotograficzne. Mieliśmy wcześniej okazję drukować na błyszczącym papierze Canon Gloss 240gram, lecz nie do końca spełniał on nasze oczekiwania. Dlatego postanowiliśmy szukać czegoś ciekawszego. Zaprzyjaźniony dystrybutor, zaproponował nam zakup nie najtańszego, ale sprawdzonego przez nich Canson PhotoGloss Premium RC 270g.

Już po pierwszych wydrukach wiedzieliśmy, że dokonaliśmy trafnego wyboru. Wydruki czarno-białe mają bardzo głęboką czerń, śliczną biel i płynne przejścia w skali szarości. Lecz chyba jeszcze lepiej prezentują się wydruki kolorowe. Jednym z naszych ulubionych zdjęć, które wykonaliśmy na tym papierze, jest przystań żeglarska w Chorwacji. Dzięki znakomitej błyszczącej powierzchni, błękit wody i odbijające się w niej łodzie, sprawiają wrażenie obecności w przystani.

Co takiego sprawia, że papier Canson PhotoGloss Premium RC 270g jest tak dobry?
A choćby to, że jest on produkowany w znakomitej Papierni Canson i Arches i należy do nowej gamy Digital Fine Art & Photo. Jakość i odporność na starzenie papierów Canson Infinity, została zbadana i potwierdzona certyfikatem Wilhelm Imaging Research, Inc. Warto też zwrócić uwagę, na których atramentach żywotność wydruków jest dłuższa. Nasz firma drukuje na drukarce Canon iPF6300, czyli z wykorzystaniem Canon Lucia EX.

Kartę produktową i profile ICC można znaleźć bezpośrednio na stronie Canson Infinity.

Wydruki na papierze Canson PhotoGloss Premium RC 270g można zamówić za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, telefonicznie lub mailowo. W ofercie sklepu są formaty od 20×30 do 60×90, lecz na indywidualne zamówienia z przyjemnością wykonujemy najróżniejsze formaty niestandardowe (kwadraty, panoramy, 6:7, 4:5, itd).