Druk pigmentowy wysokiej jakości

Ostatnio wpisy dotyczyły w głównej mierze naszych produktów introligatorskich.
Chcemy jednak wspomnieć, że naszą drugą pasją obok introligatorstwa, są wydruki w głównej mierze dla profesjonalistów, pasjonatów, fotografów na potrzeby portfolio, ilustratorów, grafików, którzy oczekują od wydruku czegoś więcej niż tylko zwykła odbitka.

Wszystkie wydruki fotograficzne wykonane wyłącznie przy użyciu 12-kolorowego systemu tuszy pigmentowych Canon Lucia EX, na sprawdzonych i przetestowanych przez nas podłożach uznanych światowych producentów (m.in. Canon – Océ, TECCO PHOTO, Ilford, Hahnemühle, oraz Solution).

Dla osób preferujących wydruki zupełnie matowe (jak z bloku technicznego), proponujemy papier TECCO Proffesional Portrait MATT. Plakaty i kalendarze jednoplanszowe idealnie wyjdą na Canon Poster Satin.

Artystom, grafikom i ilustratorom dedykujemy podłoża FineArt, np. Solution WhiteVelvet, Hahnemühle Ultra Smooth, oraz barytowy Ilford Gold Fibre Silk.

Jeśli nadal nie znalazłeś idealnego dla siebie podłoża – napisz co Cię interesuje, a postaramy się ściągnąć je dla Ciebie.
No i na koniec proponujemy naklejki i fototapety. W mniejszym formacie można zamówić naklejki na błyszczącej folii winylowej TECCO Vinyl Glossy. Dla większych formatów przygotowaliśmy ciekawostkę – naklejka ścienna / fototapeta samoprzylepna. Co to takiego? Wydruk wykonany jest na samoprzylepnym podłożu tekstylnym, które można kleić na ściany, meble i inne delikatne powierzchnie. Dzięki specjalnej powłoce klejowej, można bez śladu je odkleić i przenieść w inne miejsce. To naprawdę działa!

Zapraszamy do kontaktu: 602 334 829 lub info@kolorowyzawrotglowy.pl
Służymy pomocą i fachowym doradztwem.