Hahnemühle FineArt

W dzisiejszym wpisie przedstawimy krótką informację o Hahnemühle FineArt, czyli najstarszej niemieckiej papierni, produkującej nieprzerwanie od 1584 roku. Obecna działalność firmy skierowana jest do artystów wykonujących swoje prace metodami tradycyjnymi jak i artystów sięgających po zdobycze nowoczesnego druku cyfrowego.

Hahnemühle FineArt

Bogaty asortyment produktów Digital FineArt obejmuje kilkadziesiąt najwyższej jakości papierów i płócien, podzielonych na następujące linie produktowe:
– Matt FineArt (matowe gładkie)
– Matt FineArt (matowe teksturowane)
– Glossy FineArt (błyszcące)
– Canvas FineArt (płótna)

Ścisła współpraca z wiodącymi producentami drukarek atramentowych, zaowocowała wyjątkowymi efektami. Wszystkie produkty spełniają najwyższe w zakresie kolorów, głębi, kontrastu, renderingu i gradacji barw. Hahnemühle FineArt udostępnia na swojej stronie bezpłatne profile ICC do profesjonalnych drukarek pigmentowych.

Najwyższa jakość i trwałość wydruków została potwierdzona certyfikatem Wilhelm Imaging Research, Inc.

Zamówienia wydruków na podłożach Hahnemühle FineArt można składać telefonicznie lub mailowo, w celu dokładnego omówienia szczegółów zlecenia. Przed wydrukowaniem całej wystawy proponujemy wykonanie wydruków próbnych.

W najbliższym czasie postaramy się podzielić naszymi spostrzeżeniami nt. wydruków na wybranych podłożach z serii Matt FineArt Smooth (matowe gładkie).