I tak to się zaczęło…

Kolorowy Zawrót Głowy – powstał w naszych głowach znacznie wcześniej, niż jego oficjalne otwarcie. Inspiracją do założenia firmy było wieloletnie zamiłowanie do fotografii oraz spontaniczny zakup drukarki wielkoformatowej Canon iPF6300. Chyba nie do końca wiedzieliśmy co dokładnie kupujemy i w pierwszej chwili drukarkę chcieliśmy wykorzystywać do indywidualnych wydruków fotograficznych. Szybko okazało się, że urządzenie jest stworzone do “wyższych celów”, a jakość wydruków jaką oferuje warto zaprezentować i zaproponować innym.

Przez blisko pół roku robiliśmy wydruki na naszych zdjęciach i próbowaliśmy różnych ustawień i podłoży. Dziś wiemy na czym i jak mamy drukować.

Oprócz druku proponujemy m.in:

– Kompleksowe przygotowanie prac na wystawy. Wydruki kleimy na płyty kartonowo-piankowe lub płyty z PCV, a płótna naciągamy na krosna malarskie tworząc obrazy na płótnach,

– Usługi introligatorskie, polegające na oprawie zdjęć w eleganckie albumy fotograficzne, oraz spersonalizowane fotoalbumy i etui na płyty CD/DVD. Z dnia na dzień staramy się wprowadzić do oferty nowe projekty.

– Usługi fotograficzne, m.in. fotoreportaże z imprez kulturalnych oraz uroczystości okolicznościowych (śluby, chrzty, itp.). Chętnie fotografujemy krajobraz i otaczającą nas przyrodę. Wykonujemy zdjęcia rodzinne, sesje ciążowe i niemowlęce.

Więcej o naszych produktach i usługach można znaleźć na stronie sklepu, oraz będzie się pojawiało w kolejnych wpisach.