Tag: albumy fotograficzne

Zestaw dla Pary Młodej – księga wpisów gości weselnych oraz dwa albumy dla rodziców jako podziękowanie

Jako że sezon ślubów trwa, my również spędzamy dużo czasu w naszej pracowni m.in. przy produkcji pięknych ksiąg weselnych oraz albumów w formie podziękowań dla rodziców.
Przedstawiamy Wam kolejny zestaw, składający się z albumów w formie podziękowania dla rodziców pary młodej oraz księgi wpisów gości weselnych. Albumy oraz księga wykonane w tożsamej okleinie – len. Na okładkach zamieszczony został napis  – imiona oraz data ślubu – wszystko to nadrukowane na okładce. Projekt pierwszej strony wg pomysłu naszych kupujących.

Zamieszczamy kilka zdjęć zestawu:

albumy fotograficzne

tradycyjne albumy na zdjęcia
tradycyjne albumy na zdjęcia
Albumy personalizowane z drukowanym napisem na okładce
Albumy personalizowane z drukowanym napisem na okładce

Księga gości

Przykład kolejnej Księgi:
Księga Gości Weselnych

Księga Gości Weselnych
Dorzucamy jeszcze jedną naszą realizację:

księga gości weselnychksięgi gości
Zapraszamy zainteresowanych do indywidualnego kontaktu:
Tel: 602 334 829 lub
info@kolorowyzawrotglowy.pl

 

Albumy na specjalne okazje typu: Chrzest Św, I Komunia Św, Ślub i inne wydarzenia rodzinne

Witajcie Moi Drodzy,

Wprowadzamy na nasz sklep nową kategorię nazwaną: albumy na specjalne okazje. W tej zakładce znajdziecie różnego rodzaju albumy zrobione z myślą o ważnych wydarzeniach typu: narodziny dziecka, Chrzest Święty, I Komunia  Święta czy Ślub. Co je wyróżnia od naszych pozostałych produktów? Albumy te zostały wykonane w określonych kolorach i z różnymi okazjonalnymi dodatkami. Oczywiście nie zapominajcie o innych naszych produktach, które również świetnie nadają się na różnego rodzaju okazje.

Pozdrawiamy!

Duże zdjęcia 20x30cm również znalazły swój album..:)

Dostępny już jest w naszej ofercie album na zdjęcia wklejane na jakże podpytywany format zdjęć 20x30cm. Cieszący się dużym zainteresowaniem format albumu sprawił, że postanowiliśmy wprowadzić do oferty album z dwoma kolorami kart do wyboru: czarne klasyczne i eleganckie oraz ecru – równie pięknie komponujące się ze zdjęciami.

Album również świetnie sprawdza się w  gronie artystycznym, oraz wśród fotografików. Albumy te mogą zdecydowanie posłużyć do wydruków pokazowych czyli tzw. Portfolio. Elegancka oprawa, metalowe okucia, równe karty sprawiają, że z przyjemnością ogląda się zdjęcia.

Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć oraz na stronę sklepu.

Album / okładka na 2 zdjęcia

Doczekaliśmy się kolejnej realizacji naszego pomysłu – album na dwa zdjęcia, świetnie sprawdza się jako prezent, pamiątka, podziękowanie dla rodziców czy Waszych  bliskich. Pomysł na taki album zrodził się ze zbliżającego się okresu komunijnego, gdzie dostawaliśmy zapytania dotyczące właśnie takich albumów.

Album na dwa zdjęcia o rozmiarze 13x18cm / 15×21 cm lub inny dowolny format na indywidualne zamówienie. Album wykonany jest z twardej okładki wykończonej ekskluzywną bawełną introligatorską, lnem lub ecoskórą. Środek wykończony jest czarną wyklejką kartonową, do której doklejamy zdjęcia. W albumie możesz zamieścić dwa zdjęcia 13x18cm / 15x21cm lub np. 4 zdjęcia o mniejszym formacie. Rozmiar okładki wynosi 18x25cm lub 25x18cm w zależności od tego czy wybierzesz album na zdjęcia pionowe czy poziome. Całość możemy dodatkowo wykończyć GRATIS eleganckimi metalowymi narożnikami na Twoje życzenie . Zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

Album / okładka na 2 zdjęcia cieszy się bardzo dużym powodzeniem. Prezentujemy okładki wykonane z wysokiej jakości eko-skóry z metalowymi narożnikami lub bez.

Seria albumowa w okleinie „białe elipsy”

Zapraszam do obejrzenia kilku zdjęć na których zobaczycie Państwo serię albumów jakie wyszły w ostatnich dniach spod naszej ręki. Produktem głównym jest fotoalbum o wymiarach 30x30cm. Album posiada twardą oprawę introligatorską, wykończoną holenderską okleiną w „białe elipsy”. Karty fotoalbumy zostały wykonane z wydruków pigmentowych na papierze Solution Luster 255g. Usztywnienie kart to czarne grube przekładki.

Jako uzupełnienie zestawu, proponujemy:
– album harmonijkę 12×17 na zdjęcia 10x15cm
– minialbum harmonijkę 6,5×6,5 na zdjęcia 6x6cm
– minialbum harmonijkę 6.5×9.5cm zawierający wydruk 10 zdjęć
– etui na płytę CD/DVD