Tag: FILHARMONIA malucha

Filharmonia malucha – Letni koncert 26.05.2013r. Katowice

Po raz kolejny mieliśmy okazję gościć wraz z naszym Kącikiem Fotograficznym na Letnim koncercie Filharmonii malucha, który odbył się 26.05.2013r w Katowicach. Młodzi Melomanii mieli okazję do zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć z instrumentami a my mieliśmy okazję do zaprezentowania naszego nowego foto gadżetu w postaci kubka z nadrukowanym zdjęciem.

Uczestników sesji do obejrzenia zdjęć zapraszamy  na bezpośrednią stronę FILHARMONII malucha.

FILHARMONIA malucha - Koncert Letni 2013

Wystawa dla FILHARMONII malucha

Nasza współpraca z FILHARMONIĄ malucha trwa praktycznie od 2009 roku. Tym razem przygotowaliśmy m.in. wystawę zdjęć, zatytułowaną: “Młodzi Melomani w FILHARMONII malucha”, oraz kącik fotograficzny.

Prezentowane prace przekrojowo przypomniały nam koncerty z lat 2009-2010.

Nasz nowy pomysł na zdjęcia z instrumentami przyciągnął wiele małych modelek i modeli do kącika fotograficznego. Wszystkie zdjęcia będą dostępne wyłącznie dla uczestników, na stronie www.filharmoniamalucha.pl/galeria-mlodych-melomanow, jeszcze w tym tygodniu. Mamy nadzieję, że pomysł na pamiątkowe zdjęcie z koncertu, wykonane w dużym formacie spodobał się Państwu. Na kolejne koncerty postaramy się przygotować nowe propozycje.

Zdjęcia na wystawę zostały wykonane na papierze Solution Luster RC 255g, natomiast zdjęcia pamiątkowe z koncertu drukujemy na Solution SemiMatt RC Ultra White 255g.