Tag: Foto kubek

Foto kubek z Twoim zdjęciem

Mamy przyjemność zaprezentować w swojej ofercie foto kubki z Twoim zdjęciem, nadrukiem, logo, napisem. Oferujemy foto kubki wykonywane metodą termosublimacji przy temperaturze ok. 210st. dzięki czemu nadruk jest niewyczuwalny pod palcem oraz jest wchłaniany w powłokę kubka. Kubki, które oferujemy są odporne na wysokie temperatury oraz przystosowane są do mycia w zmywarce.
Każdy kubek posiada dodatkowo w cenie pudełeczko.

Szczegóły produktu znajdziecie na stronie naszego sklepu .

Zachęcamy do zakupu, do wyboru różne szablony na okazje. Jeżeli jednak interesuje Cię indywidualny szablon foto kubka napisz do nas: info@kolorowyzawrotglowy.plFoto kubek

Foto kubek już w sprzedaży

Poranna kawa najlepiej smakuje, jeśli napijesz się jej z ulubionego kubka a łyk herbaty z Twojego kubeczka sprawi, że każdego dnia będziesz sięgał do półki po swój wyjątkowy kubek z Twoim zdjęciem.

A może nie wiesz co podarować nauczycielowi, trenerowi swojemu przełożonemu z okazji podziękowania za pomoc, naukę, współpracę?
A być może potrzebujesz umieścić na kubku swoje logo i powiększyć grono swoich klientów, reklamując swój znak firmowy?
Możesz również podarować foto kubek swojej mamie, babci, dziecku, koleżance i wszystkim tym, których w koło darzysz sympatią, czy z którymi popijasz sobie kawę lub herbatę.

Foto kubek z Twoim dowolnym zdjęciem, grafiką, napisem, logo to jest właśnie to czego szukasz.
Foto kubek możesz sam zaprojektować, wykorzystując go  na każdą okazję.

W celu zakupienia foto kubka zapraszamy na nasz Sklep internetowy.