Tag: fotoalbum

Zestaw ślubny – fotoalbum, etui na płytę CD/DVD, album harmonijka

Ostatnio mieliśmy okazję wykonać dla naszej stałej klientki fotografki kolejny, piękny zestaw ślubny składający się z fotoalbumu, opakowania na płytę CD/DVD, oraz albumu harmonijkowego. Oprawa tych produktów wykonana została z wysokiej jakości lnu w kolorze grafitowym, dodatkowa personalizacja w postaci wytłoczenia imion “młodych” nadała produktom indywidualnego charakteru a rzemyk dodany do albumu harmonijkowego w kolorze ecru, świetnie nadał całemu zestawowi lekkiego kontrastu. Fotoalbum drukowany przy użyciu plotera pigmentowego, na wysokiej jakości papierze klasy premium – Silk Raster. Papier ma charakterystyczną strukturę – podczas jego dotyku wyczuwamy pod palcem lekką chropowatą powierzchnię, dlatego świetnie nadaje się na druk m.in. fotoalbumów.
Zestaw już cieszy oko u swoich właścicieli a my, tymczasem bierzemy się za realizację kolejnego produktu.
Szczegóły już niebawem.
Pozdrawiamy!

Foto album drukowany na płótnie bawełnianym (canvas ArtBook)

Moi Drodzy,

Nie mogliśmy się doczekać premiery naszego nowego dzieła, ale właśnie mamy tą przyjemność, aby zaprezentować Wam najnowszą naszą  “Perełkę” wśród albumów.

Album drukowany na płótnie bawełnianym, malarskim to album wysokiej klasy i z powodzeniem można zaliczyć go do albumów ekskluzywnych. Jeżeli szukacie wyjątkowego, ekskluzywnego prezentu czy pamiątki  w postaci albumu, to jest właśnie produkt dla Ciebie.

Album powstał z myślą o profesjonalistach, z których to ust często padały zapytania: czy posiadacie coś niepowtarzalnego w swojej ofercie? Więc teraz odpowiadamy: Tak, posiadamy, właśnie ten album.

Jesteśmy bezpośrednim jego producentem i od początku do końca wykonujemy go własnoręcznie.

Albumy robione są  z wysokiej jakości eko-skóry lub z płótna introligatorskiego. Dostępne są w standardzie cztery formaty: 20x20cm, 20x30cm, 30x30cm, 30x40cm. W albumie znajdziesz 12 wydrukowanych jednostronnie kart  z Twoimi fotografiami. Istnieje możliwość wykonania albumu na większą ilość kart, bądź  na inny format, który nie występuje w naszej ofercie – pod indywidualne zamówienie klienta.

Przedstawiam kilka zdjęć albumu.

Więcej informacji oraz ceny znajdziecie na naszym sklepie internetowym.

Jeśli macie zapytania odnośnie albumu, zapraszamy do kontaktu:

info@kolorowyzawrotglowy.pl