Tag: księga gości weselnych

Księga gości z drukowaną ankietą

Takiej wersji jeszcze nie prezentowaliśmy w naszych aktualnościach. Tym razem wykonaliśmy księgę gości z drukowaną w całości okładką, oraz ankietą dla gości. Okładka posiada nie tylko drukowany przód, ale także grzbiet i tył. Po otwarciu księgi ujrzymy stronę tytułową, a na kolejnych kartach ankietę dla gości weselnych.

Projekt graficzny został dostarczony przez zleceniodawcę.
Okładka z białego płótna Cialux, wewnętrzna wyklejka płócienna, karty z białego papieru satynowanego 160 gram.

Zachęcamy do projektowania własnych niepowtarzalnych okładek ksiąg i albumów.

Księga gości weselnych – nowe projekty

Przedstawiamy Wam nowe projekty Ksiąg Gości, które są już do zamówić na stronie naszego sklepu internetowego. Księgi posiadają unikatowe projekty graficzne, przygotowane przez absolwenta Instytutu Sztuki Uniwersytety Śląskiego.

Wszystkich zainteresowanych własną Księgą Gości zapraszamy do kontaktu.

Personalizowana Księga Gości weselnych

Dziś znów spod ręki naszej Pani Introligator wyszła śliczna Księga Gości. Okleina która się cieszy największym zainteresowanie, czyli LEN Beżowy, grube 240 gramowe karty ecru a do tego pastelowe nadruki wg projektu przesłanego przez Zleceniodawcę. Ty też możesz mieć swoją ‪#‎KsięgęGości‬ z personalizowaną okładką, spójną z Twoimi zaproszeniami lub innymi dodatkami ślubnymi.

Księga Gości

Księga wpisów naszych gości weselnych to doskonała pamiątka na długie lata. Wykonujemy księgi wg  projektów dostępnych na naszym sklepie internetowym. Jeśli jednak potrzebujesz księgę wg własnego pomysłu z opracowanym przez siebie projektem skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci w realizacji księgi.

Jako dodatkową personalizację wykonujemy: drukowane strony tytułowe, drukowane wyklejki, okienko w księdze z Twoim zdjęciem lub grafiką, karty do wyboru w różnych kolorach: czarne, ecru, białe lub mieszane, drukowane karty np. ankiety grafika itp.
Zapraszamy do kontaktu: info@kolorowyzawrotglowy.pl lub na stronę naszego sklepu internetowego: sklep.kolorowyzawrotglowy.pl

Księga GościKsięga Gościtłoczenie bez wypełnieniaKsięga GościKsięga Gości weselnychKsięga wpisów