Tag: SOLUTION Semi-Matt RC Ultra White255

SOLUTION SemiMatt RC Ultra White

… jest kolejnym papierem spod znaku SOLUTION, dostępnym w ofercie w naszej firmy. Przeglądając wzornik papierów przesłany przez właściciela marki SOLUTION, firmę Falter sp. z o.o., rzuciła mi się w oczy delikatna półmatowa powłoka , o śnieżno białej tonacji. Był to właśnie SemiMatt RC Ultra White 255gram. Nie długo trzeba było czekać, aby i ten papier został włączony do naszej stałej oferty.

SOLUTION Semi Matt

Wg nas papier powinien bardzo dobrze sprawdzić się w wydrukach naklejanych na płyty wystawowe (fotoboard), oraz oprawianych za szybą (antyramy, ramy), gdyż półmatowa powierzchnia ogranicza powstawanie refleksów. Ze względu na ultra biały kolor, bardzo dobrze pasuje do zdjęć studyjnych, fotografii mody, glamour, zdjęć produktów oraz żywności, zwłaszcza na białym tle.

Przygotowaliśmy własne profile ICM, które można wykorzystać do wykonania symulacji wydruku na monitorze. Wysokiej jakości monitor, oraz prawidłowe oprofilowanie pozwolą nam dokonać oceny kolorystycznej obrazu.

W celu ściągnięcia profili zapraszamy do działu: Druk wielkoformatowy > Profile.

Wystawa dla FILHARMONII malucha

Nasza współpraca z FILHARMONIĄ malucha trwa praktycznie od 2009 roku. Tym razem przygotowaliśmy m.in. wystawę zdjęć, zatytułowaną: “Młodzi Melomani w FILHARMONII malucha”, oraz kącik fotograficzny.

Prezentowane prace przekrojowo przypomniały nam koncerty z lat 2009-2010.

Nasz nowy pomysł na zdjęcia z instrumentami przyciągnął wiele małych modelek i modeli do kącika fotograficznego. Wszystkie zdjęcia będą dostępne wyłącznie dla uczestników, na stronie www.filharmoniamalucha.pl/galeria-mlodych-melomanow, jeszcze w tym tygodniu. Mamy nadzieję, że pomysł na pamiątkowe zdjęcie z koncertu, wykonane w dużym formacie spodobał się Państwu. Na kolejne koncerty postaramy się przygotować nowe propozycje.

Zdjęcia na wystawę zostały wykonane na papierze Solution Luster RC 255g, natomiast zdjęcia pamiątkowe z koncertu drukujemy na Solution SemiMatt RC Ultra White 255g.