Etui na CD / DVD

Od czasu pojawienia się aparatów cyfrowych, robimy coraz więcej zdjęć, które przechowujemy na dyskach komputerowych, kartach, pamięci, w urządzeniach mobilnych i na płytach CD, DVD, Blu-ray.

Z myślą o Was, proponujemy okładki na płyty CD, DVD i Blu-ray wg indywidualnych projektów i preferencji zamawiającego.

Etui DVD w okładce fotograficznej

Wykonywane okładki dzielimy na 3 rodzaje:
-okładki w okleinach introligatorskich (len, bawełna, eko skóra, itp.)
– okładki w okleinach z fotoksiążeczką
– fotookładki

Okładki w okleinach introligatorskich od strony zewnętrznej są pokryte estetycznymi i przyjemnymi w dotyku okleinami. Wewnętrzna strona etui wykończona jest kartonową wyklejką w kolorze pasującym do okładki, lub wyklejką fotograficzną. Na okładkach wykonujemy okienka o dowolnym rozmiarze, w których umieszczamy napisy okolicznościowe, zdjęcia lub grafiki. W etui umieszczamy 1 lub 2 tacki na płyty.

 

IMG_8141 IMG_8149 IMG_8150

Okładki w okleinach z fotoksiążeczką są wykonane jak wg powyższego opisu, tyle tylko, że we wnętrzu zamieszczamy mini album ze zdjęciami. W ten sposób otrzymujemy etui poręcznym minialbumem. Okładki CD zawierając 11 stronicowy, a DVD 7 stronicowy fotozeszyt.

Etui introligatorskie mają sztywne i trwałe okładki wykonane z 2mm tektury introligatorskiej. Dla podniesienia walorów estetycznych, narożniki okładek możemy zaokrąglić lub wykończyć metalowymi narożnikami.

Fotookładki czyli etui na cd/dvd w okładce fotograficznej to w 100% okładka przygotowana wg indywidualnych wzorów i projektów klienta. Tak zewnętrzna jak i wewnętrzna strona wykonana jest najwyższej jakości wydruku fotograficznego. Obie części połączone są kartonowo-klejową przekładką w celu ich usztywnienia. Powierzchnia okładki będzie zależna od wybranego przez klienta papieru fotograficznego. Wykonujemy również etui na 2 lub 3 płyty. Zamów okładkę pasującą do Twoich zdjęć!

okladka-3