Blog

Welurowe albumy na zdjęcia

Welurowe albumy na zdjęcia

Welurowe albumy na zdjęcia – ponieważ wiemy, że lubicie przechowywać swoje zdjęcia, przedstawiamy Wam na to idealny pomysł.Bez wątpienia albumy tradycyjne w okładce welurowej będą tutaj świetną propozycją dla osób, które cenią sobie prostotę a zarazem elegancję.

Ze względu na fakt, iż naszą pracę  wykonujemy już od ponad 10 lat, ciągle ją doskonalimy, słuchamy oczekiwań Naszych klientów i dostosowujemy się do ich wymagań.

Do okładek płóciennych dołączyła oprawa welurowa. Chcieliśmy Wam przedstawić kilka zdjęć albumów w okładce welurowej.  W pracowni wykonujemy produkty z najwyższą starannością i dokładnością. Gruba okładka, piękna oprawa w postaci weluru, grube, docięte równo i zbigowane karty to tylko część naszej artystycznej pracy. Całość jest  skręcona specjalnymi śrubami introligatorskimi co daje nam trwałe połączenie kart. Karty mogą być przedzielone pergaminami – na życzenie klienta. Dodatkowo personalizujemy okładkę w formie okienka na zdjęcie lub tłoczenie na okładce.

Na zamówienie możemy wykonać pudełko na album w tożsamej oprawie, co jeszcze bardziej podniesie walory całości.

Oferujemy albumy w formacie 24x24cm, 27x27cm, 32x32cm, 25x35cm. Jeżeli jednak interesuje Cię indywidualny rozmiar albumu chętnie podejmiemy się jego wykonania.

Kliknij w link naszego sklepu internetowego.Tam zasięgniesz więcej informacji odnośnie rozmiarów i cen albumów.

Podsumowując: Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami śmiało.

Jesteśmy również na Facebook

Zdjęcia z Bielska-Białej drukowane na płótnie

 

Za oknami mamy jesienną, szaro-burą aurę, dlatego warto ożywić nasze ściany wesołymi i kolorowymi fotografiami. Fotoobrazy ze zdjęć naszej najbliższej okolicy są sprawdzonym sposobem na dekorację w każdej firmie, placówce oświatowej, czy urzędzie.

Dziś prezentujemy wyprodukowane przez nas obrazy na płótnie o wymiarze 100x70 cm, ze zdjęć znanych miejsc z Bielska-Białej. Wydruki wykonaliśmy w technologii HP Latex, na matowym płótnie poliestrowym. Jest to optymalna wersja produktu w umiarkowanej cenie.

Dla najbardziej wymagających klientów wykonujemy fotoobrazy drukowane w technologii pigmentowej na 12-koloroej drukarce Canon, na bezkwasowym płótnie bawełnianym. Wszystkie dostępne opcje znajdziesz na stronie sklepu internetowego.

A może Twoje zdjęcie na płótnie byłoby udanym prezentem dla bliskich? Zrób im miłą niespodziankę 🙂

Album harmonijkowy na 20-lecie

 

Albumy harmonijkowe to kieszonkowy gadżet, na zdjęcia wklejane. Tym razem prezentujemy albumy z personalizowanymi okładkami, które wykonaliśmy na "20-lecie w Jeromino Martins" na zdjęcia 10x15 cm. Do produkcji użyliśmy  okleiny imitującej skórę, na której wykonaliśmy tłoczenie w kolorze złotym.

Produkt polecamy firmom, oraz agencjom eventowym jako okazjonalny upominek. Polecam także fotografom, jako pamiątkę chrztu lub 1-szej komunii świętej.

Produkujemy albumy na wszystkie popularne formaty, m.in. 10x15, 13x18, 15x21 i 15x23 cm. Zainteresowanych zapraszam na stronę naszego nowego sklepu.

Przy większych ilościach naliczane są atrakcyjne rabaty.

Pudełka na zdjęcia i pendrive

Oferta pudełek na zdjęcia cały czas się poszerza. Obecnie pojawiły się opakowania na zdjęcia 10x15, 13x18 i 15x23 cm z miejscem na pendrive, oraz duże opakowania na fotografie 30x40 i 20x30 cm. Nowe skrzyneczki są wyższe, tzn. ramka drewniana ma 4 cm wysokości, czyli o 1 cm więcej od pierwszej edycji. Dzięki temu można zmieścić więcej zdjęć.

Polecamy jednorazowe zakupy większych ilości pudełek, gdyż cennik jest ustawiony dynamicznie. Im większa ilość, tym niższa cena.
Dodatkowy bonus pojawia się, gdy wszystkie pudełka mają jednakową personalizację. Wychodząc naprzeciw fotografom, jeśli wszystkie zamówione pudełka mają mieć jednakowy motyw graficzny, a różnią się wyłącznie imionami lub datą, takie potraktujemy je jako "personalizację identyczną".

Do pudełek polecamy pigmentowe wydruki fotograficzne i FineArt co dodatkowo podniesie walory estetyczne.

Zapraszamy do współpracy.

Portfolio dla fotografa lub ilustratora

Pudełko skrzynia na zdjęcia 30x40cm

Dziś prezentujemy pudełko (skrzynię) na zdjęcia w formacie 30x40 cm, która będzie służyła fotografowi za portfolio jego prac. Oprawa została wykonana z czarnej, matowej eko skóry, a ramka jest z drewna egzotycznego. Personalizacja minimalistyczna - tylko tłoczenie napisu "Portfolio".
Obecnie proponujemy pudełka na zdjęcia w popularnych formatach od 10x15 do 30x40 cm, w oprawach płóciennych lub z ekoskóry, łączonej z drewnem.
Do portfolio wykonujemy pigmentowe wydruki fotograficzne, oraz wydruki FineArt.

Pudełka na Twoje zdjęcia oraz zdjęcia Twoich klientów zasługują na najlepsze pudełka, które znajdziesz na stronie sklepu.