Tradycyjne albumy na zdjęcia

Zapraszamy na stronę sklepu.

Tradycyjny album na zdjęcia – albumy zawsze były są i będą odpowiednim miejscem do przechowywania  swoich ulubionych fotografii. Zachowując tradycję sprzed kilkudziesięciu lat i łącząc ją z modernistycznymi pomysłami oraz potrzebami klientów, został opracowany album na miarę Twoich potrzeb. Album, który zakupisz u nas charakteryzuje trwałość,  solidne wykonanie, elegancja. Różnorodność kolorystyczna jeśli chodzi o oprawę oraz wybór pomiędzy eko skórą a  materiałami  płóciennymi sprawia, że znajdują swoich wielbicieli na różne okazje i pasują do różnych wyposażeń wnętrz. Gruba okładka dodatkowo na narożach wzmocniona okuciami, blok kart z bez kwasowego kartonu 250g profesjonalnie przyciętych i zbigowanych, a wszystko to złączone przy pomocy trwałych śrub introligatorskich srebrnych lub mosiężnych – to kolejne zalety albumu. Wychodząc dalej  na przeciw oczekiwaniom wymagających klientów, dajemy Ci  możliwość dodatkowego komponowania albumu wg własnych pomysłów – okienko w okładce, tłoczenie lub złocenie indywidualnych dedykacji, druk na niektórych płóciennych okładkach grafiki, tekstu, dodatkowa dodrukowana wg Twojego projektu strona tytułowa, zaokrąglone karty.
W standardzie oferujemy Ci albumy bez przekładek pergaminowych. Natomiast jeżeli chciałbyś doprecyzować album, oczywiście  przełożymy karty dodatkowo cieniutkim papierem pergaminowym.
Jeśli chodzi o rozmiary kart to tutaj posiadamy kilka podstawowych wymiarów: 24x24cm, 27c27cm, 32c32cm, 21x34cm.
Ilości kart w albumie w standardzie występują: 12,20,30,40,50. Kolor kart: czarne, ecru.
A na sam koniec możesz zamówić sobie eleganckie etui na album w tożsamej oprawie co album oraz pomocne akcesoria do wklejenia zdjęć do albumu.

Jeżeli potrzebujesz album wg własnego pomysłu skontaktuj się  z nami- jesteśmy elastyczni do Twoich potrzeb.

Pamiętaj, że albumy wykonywane są przez nas ręcznie, dlatego w trosce o Twoje zadowolenie, każdy szczegół i drobiazg jest dopracowany do perfekcji.

Czas oczekiwania na zamówiony album to 4 do 6 dni roboczych.