Tradycyjne albumy na zdjęcia

Zapraszamy na stronę sklepu.

Tradycyjne album na zdjęcia

– albumy zawsze były są i będą odpowiednim miejscem do przechowywania  swoich ulubionych fotografii. Zachowując tradycję sprzed kilkudziesięciu lat i łącząc ją z modernistycznymi pomysłami oraz potrzebami klientów, został opracowany album na miarę Twoich potrzeb. Album, który zakupisz u nas charakteryzuje trwałość,  solidne wykonanie, elegancja. Różnorodność kolorystyczna jeśli chodzi o oprawę oraz wybór pomiędzy eko skórą a  materiałami  płóciennymi sprawia, że znajdują swoich wielbicieli na różne okazje i pasują do różnych wyposażeń wnętrz. Gruba okładka dodatkowo na narożach wzmocniona okuciami, blok kart z bez kwasowego kartonu 250g profesjonalnie przyciętych i zbigowanych, a wszystko to złączone przy pomocy trwałych śrub introligatorskich srebrnych lub mosiężnych – to kolejne zalety albumu. Wychodząc dalej  na przeciw oczekiwaniom wymagających klientów, dajemy Ci  możliwość dodatkowego komponowania albumu wg własnych pomysłów – okienko w okładce, tłoczenie lub złocenie indywidualnych dedykacji, druk na niektórych płóciennych okładkach grafiki, tekstu, dodatkowa dodrukowana wg Twojego projektu strona tytułowa, zaokrąglone karty.

W standardzie oferujemy Ci albumy bez przekładek pergaminowych. Natomiast jeżeli chciałbyś doprecyzować album, oczywiście  przełożymy karty dodatkowo cieniutkim papierem pergaminowym.

Jeśli chodzi o rozmiary kart to tutaj posiadamy kilka podstawowych wymiarów: 24x24cm, 27c27cm, 32c32cm, 21x34cm.
Ilości kart w albumie w standardzie występują: 12,20,30,40,50. Kolor kart: czarne, ecru.
A na sam koniec możesz zamówić sobie eleganckie etui na album w tożsamej oprawie co album oraz pomocne akcesoria do wklejenia zdjęć do albumu.

Jeżeli potrzebujesz album wg własnego pomysłu skontaktuj się  z nami- jesteśmy elastyczni do Twoich potrzeb.

Pamiętaj, że albumy wykonywane są przez nas ręcznie, dlatego w trosce o Twoje zadowolenie, każdy szczegół i drobiazg jest dopracowany do perfekcji.

Czas oczekiwania na zamówiony album to 4 do 6 dni roboczych.

welurowy album
album tradycyjny na zdjęcia wklejane

album tradycyjny na zdjęcia wklejane

tradycyjny album
album na zdjęcia

albumy na zdjęcia
albumy dla fotografów

albumy welurowe ręcznie robione
album na zdjęcia wklejane

albumy tradycyjne w welurze
albumy tradycyjne