Kalendarze

Czy uważacie, że kalendarz to produkt sezonowy?

Teoretycznie TAK, choć dla nas nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykonać go od bieżącego lub najbliższego miesiąca, na dowolnie wybrany okres.
Kalendarz to idealny prezent na różne okazje: Dzień Babci i Dziadka, Walentynki, Święta, Mikołaj, rozpoczęcie roku szkolnego, rocznica ślubu i wiele, wiele innych.

Wykonujemy kalendarze biurkowe oraz ścienne.

Kalendarze biurkowe, tzw. piramidki mają poziome strony kalendarium o wymiarach 10x29cm. Każda strona to wysokiej jakości wydruk fotograficzny, na specjalnych grubym satynowym papierach. Kalendaria przymocowane są do czarnej lub białej piramidki tekturowej, za pomocą metalowej spirali. Tak przygotowany produkt otrzymujesz w eleganckim tekturowym opakowaniu zamykanym na magnes.

kalendarze-biurkowe

Kalendarze ścienne wielostronicowe, (13 stronicowe), to  wydruki cyfrowe w formacie A4, A3 lub w kwadracie 30x30cm, zbindowane metalową spiralą, z zawieszką. Jedna kartka kalendarza to zdjęcia oraz kalendarium wydrukowane zgodnie z wybranym przez Państwa projektem. Do wyboru są różne niepowtarzalne projekty. Możliwość zamieszczenia indywidualnej dedykacji na okładce kalendarza.

autumn-941304 baner

 

Kalendarze ścienne jednostronicowe, zawierają kalendarium roczne na jednej stronie, a tło stanowi dostarczone przez Ciebie zdjęcie. Układ graficzny, format oraz sposób usztywnienia ustalamy indywidualnie.