Welurowe albumy na zdjęcia

Welurowe albumy na zdjęcia

Welurowe albumy na zdjęcia – ponieważ wiemy, że lubicie przechowywać swoje zdjęcia, przedstawiamy Wam na to idealny pomysł.Bez wątpienia albumy tradycyjne w okładce welurowej będą tutaj świetną propozycją dla osób, które cenią sobie prostotę a zarazem elegancję.

Ze względu na fakt, iż naszą pracę  wykonujemy już od ponad 10 lat, ciągle ją doskonalimy, słuchamy oczekiwań Naszych klientów i dostosowujemy się do ich wymagań.

Do okładek płóciennych dołączyła oprawa welurowa. Chcieliśmy Wam przedstawić kilka zdjęć albumów w okładce welurowej.  W pracowni wykonujemy produkty z najwyższą starannością i dokładnością. Gruba okładka, piękna oprawa w postaci weluru, grube, docięte równo i zbigowane karty to tylko część naszej artystycznej pracy. Całość jest  skręcona specjalnymi śrubami introligatorskimi co daje nam trwałe połączenie kart. Karty mogą być przedzielone pergaminami – na życzenie klienta. Dodatkowo personalizujemy okładkę w formie okienka na zdjęcie lub tłoczenie na okładce.

Na zamówienie możemy wykonać pudełko na album w tożsamej oprawie, co jeszcze bardziej podniesie walory całości.

Oferujemy albumy w formacie 24x24cm, 27x27cm, 32x32cm, 25x35cm. Jeżeli jednak interesuje Cię indywidualny rozmiar albumu chętnie podejmiemy się jego wykonania.

Kliknij w link naszego sklepu internetowego.Tam zasięgniesz więcej informacji odnośnie rozmiarów i cen albumów.

Podsumowując: Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami śmiało.

Jesteśmy również na Facebook