Tag: tradycyjny album na zdjęcia

Welurowe albumy na zdjęcia

Welurowe albumy na zdjęcia

Welurowe albumy na zdjęcia – ponieważ wiemy, że lubicie przechowywać swoje zdjęcia, przedstawiamy Wam na to idealny pomysł.Bez wątpienia albumy tradycyjne w okładce welurowej będą tutaj świetną propozycją dla osób, które cenią sobie prostotę a zarazem elegancję.

Ze względu na fakt, iż naszą pracę  wykonujemy już od ponad 10 lat, ciągle ją doskonalimy, słuchamy oczekiwań Naszych klientów i dostosowujemy się do ich wymagań.

Do okładek płóciennych dołączyła oprawa welurowa. Chcieliśmy Wam przedstawić kilka zdjęć albumów w okładce welurowej.  W pracowni wykonujemy produkty z najwyższą starannością i dokładnością. Gruba okładka, piękna oprawa w postaci weluru, grube, docięte równo i zbigowane karty to tylko część naszej artystycznej pracy. Całość jest  skręcona specjalnymi śrubami introligatorskimi co daje nam trwałe połączenie kart. Karty mogą być przedzielone pergaminami – na życzenie klienta. Dodatkowo personalizujemy okładkę w formie okienka na zdjęcie lub tłoczenie na okładce.

Na zamówienie możemy wykonać pudełko na album w tożsamej oprawie, co jeszcze bardziej podniesie walory całości.

Oferujemy albumy w formacie 24x24cm, 27x27cm, 32x32cm, 25x35cm. Jeżeli jednak interesuje Cię indywidualny rozmiar albumu chętnie podejmiemy się jego wykonania.

Kliknij w link naszego sklepu internetowego.Tam zasięgniesz więcej informacji odnośnie rozmiarów i cen albumów.

Podsumowując: Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami śmiało.

Jesteśmy również na Facebook

Albumy na specjalne okazje typu: Chrzest Św, I Komunia Św, Ślub i inne wydarzenia rodzinne

Witajcie Moi Drodzy,

Wprowadzamy na nasz sklep nową kategorię nazwaną: albumy na specjalne okazje. W tej zakładce znajdziecie różnego rodzaju albumy zrobione z myślą o ważnych wydarzeniach typu: narodziny dziecka, Chrzest Święty, I Komunia  Święta czy Ślub. Co je wyróżnia od naszych pozostałych produktów? Albumy te zostały wykonane w określonych kolorach i z różnymi okazjonalnymi dodatkami. Oczywiście nie zapominajcie o innych naszych produktach, które również świetnie nadają się na różnego rodzaju okazje.

Pozdrawiamy!

Album na spirali w kolorowych okładkach

Moi Drodzy;

Jako, że albumy ekologiczne przyjęły się rewelacyjnie przez Was, za co serdecznie dziękujemy, postanowiliśmy rozszerzyć naszą gamę kolorystyczną tych słodkich albumów. Możecie zamawiać albumy w następujących kolorach: biały, czarny, czerwony i niebieski. Karty w albumie mamy: czarne , ecru a nawet mogą być użyte na przemian czarne – ecru.

Oto kilka zdjęć:

Zapraszamy na stronę sklepu.

Ekologiczny album na zdjęcia wklejane

Postanowiliśmy wprowadzić do naszego asortymentu produkty ekonomiczne, zarówno pod względem wyglądu jak i ceny. I oto pierwszy z nich: album na zdjęcia wklejane na format zdjęć 13x18cm, w ekologicznej oprawie. Album wykonany w prosty sposób –  karty zbindowane, okładka ekologiczna. Całość wygląda bardzo estetycznie.

Tradycyjny album na zdjęcia

Klasyka i elegancja sprzed lat…przedstawiamy Wam nasz kolejny produkt, który właśnie został wykonany. Tradycyjny album na zdjęcia wklejane składający się z grubych kart  a oprawa introligatorska wykonana jest  z wysokiej jakości lnu lub skóry ekologicznej. Standardowe rozmiary kart albumu to 19x27cm, 24x24cm, 27x27cm 32x32cm. Dodatkowo możemy wykończyć album metalowymi narożnikami – indywidualna kwestia każdego z nas, gdyż jedni wolą z metalowymi okuciami inni wolą bez okuć. Karty w albumie złączone zostały przy użyciu metalowych śrub introligatorskich, które zapewniają trwałość albumu oraz dają możliwość w razie uszkodzenia karty wymiany jej na nową. Oferujemy albumy z ilością kart: 10, 20, 30, 40, 50, 60. Jeśli interesuje Cię nietypowy rozmiar, format bądź inna ilość kart albumu niedostępna na naszym sklepie internetowym, napisz do nas a zrobimy album pod Twoje indywidualne zamówienie. Kolory dostępne do wyboru zostały przedstawione również na stronie sklepu. Istnieje możliwość personalizacji albumu wg własnej potrzeby – oferowane przez nas personalizacje to m.in. tłoczenie, złocenie na okładce, nadruki na okładkach lnianych. Albumy wykonujemy ręcznie w naszej pracowni. Przedstawiamy kilka zdjęć naszych albumów i zapraszamy do kontaktu: