Tag: album na zdjęcia

Wielka promocja 3 w cenie 2

Zapraszamy Was serdecznie do skorzystania z naszej oferty promocyjnej, gdzie płacąc za dwa albumy otrzymujecie w prezencie dodatkową sztukę. Oferta dotyczy wybranych albumów harmonijkowych oraz albumów w oprawie EKO.

album na spirali EKO
albumy harmonijkowe na zdjęcia

Szczegóły na naszym sklepie internetowym.
Zapraszamy, oferta ograniczona czasowo do końca listopada b.r.

Zestaw ślubny – fotoalbum, etui na płytę CD/DVD, album harmonijka

Ostatnio mieliśmy okazję wykonać dla naszej stałej klientki fotografki kolejny, piękny zestaw ślubny składający się z fotoalbumu, opakowania na płytę CD/DVD, oraz albumu harmonijkowego. Oprawa tych produktów wykonana została z wysokiej jakości lnu w kolorze grafitowym, dodatkowa personalizacja w postaci wytłoczenia imion „młodych” nadała produktom indywidualnego charakteru a rzemyk dodany do albumu harmonijkowego w kolorze ecru, świetnie nadał całemu zestawowi lekkiego kontrastu. Fotoalbum drukowany przy użyciu plotera pigmentowego, na wysokiej jakości papierze klasy premium – Silk Raster. Papier ma charakterystyczną strukturę – podczas jego dotyku wyczuwamy pod palcem lekką chropowatą powierzchnię, dlatego świetnie nadaje się na druk m.in. fotoalbumów.
Zestaw już cieszy oko u swoich właścicieli a my, tymczasem bierzemy się za realizację kolejnego produktu.
Szczegóły już niebawem.
Pozdrawiamy!

Księga Gości

Księga wpisów naszych gości weselnych to doskonała pamiątka na długie lata. Wykonujemy księgi wg  projektów dostępnych na naszym sklepie internetowym. Jeśli jednak potrzebujesz księgę wg własnego pomysłu z opracowanym przez siebie projektem skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci w realizacji księgi.

Jako dodatkową personalizację wykonujemy: drukowane strony tytułowe, drukowane wyklejki, okienko w księdze z Twoim zdjęciem lub grafiką, karty do wyboru w różnych kolorach: czarne, ecru, białe lub mieszane, drukowane karty np. ankiety grafika itp.
Zapraszamy do kontaktu: info@kolorowyzawrotglowy.pl lub na stronę naszego sklepu internetowego: sklep.kolorowyzawrotglowy.pl

Księga GościKsięga Gościtłoczenie bez wypełnieniaKsięga GościKsięga Gości weselnychKsięga wpisów

Albumy na specjalne okazje typu: Chrzest Św, I Komunia Św, Ślub i inne wydarzenia rodzinne

Witajcie Moi Drodzy,

Wprowadzamy na nasz sklep nową kategorię nazwaną: albumy na specjalne okazje. W tej zakładce znajdziecie różnego rodzaju albumy zrobione z myślą o ważnych wydarzeniach typu: narodziny dziecka, Chrzest Święty, I Komunia  Święta czy Ślub. Co je wyróżnia od naszych pozostałych produktów? Albumy te zostały wykonane w określonych kolorach i z różnymi okazjonalnymi dodatkami. Oczywiście nie zapominajcie o innych naszych produktach, które również świetnie nadają się na różnego rodzaju okazje.

Pozdrawiamy!