Tag: albumy tradycyjne

Personalizowana Księga Gości weselnych

Dziś znów spod ręki naszej Pani Introligator wyszła śliczna Księga Gości. Okleina która się cieszy największym zainteresowanie, czyli LEN Beżowy, grube 240 gramowe karty ecru a do tego pastelowe nadruki wg projektu przesłanego przez Zleceniodawcę. Ty też możesz mieć swoją ‪#‎KsięgęGości‬ z personalizowaną okładką, spójną z Twoimi zaproszeniami lub innymi dodatkami ślubnymi.

Albumy na specjalne okazje typu: Chrzest Św, I Komunia Św, Ślub i inne wydarzenia rodzinne

Witajcie Moi Drodzy,

Wprowadzamy na nasz sklep nową kategorię nazwaną: albumy na specjalne okazje. W tej zakładce znajdziecie różnego rodzaju albumy zrobione z myślą o ważnych wydarzeniach typu: narodziny dziecka, Chrzest Święty, I Komunia  Święta czy Ślub. Co je wyróżnia od naszych pozostałych produktów? Albumy te zostały wykonane w określonych kolorach i z różnymi okazjonalnymi dodatkami. Oczywiście nie zapominajcie o innych naszych produktach, które również świetnie nadają się na różnego rodzaju okazje.

Pozdrawiamy!

Duże zdjęcia 20x30cm również znalazły swój album..:)

Dostępny już jest w naszej ofercie album na zdjęcia wklejane na jakże podpytywany format zdjęć 20x30cm. Cieszący się dużym zainteresowaniem format albumu sprawił, że postanowiliśmy wprowadzić do oferty album z dwoma kolorami kart do wyboru: czarne klasyczne i eleganckie oraz ecru – równie pięknie komponujące się ze zdjęciami.

Album również świetnie sprawdza się w  gronie artystycznym, oraz wśród fotografików. Albumy te mogą zdecydowanie posłużyć do wydruków pokazowych czyli tzw. Portfolio. Elegancka oprawa, metalowe okucia, równe karty sprawiają, że z przyjemnością ogląda się zdjęcia.

Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć oraz na stronę sklepu.