Tag: albumy introligatorskie

Albumy na specjalne okazje typu: Chrzest Św, I Komunia Św, Ślub i inne wydarzenia rodzinne

Witajcie Moi Drodzy,

Wprowadzamy na nasz sklep nową kategorię nazwaną: albumy na specjalne okazje. W tej zakładce znajdziecie różnego rodzaju albumy zrobione z myślą o ważnych wydarzeniach typu: narodziny dziecka, Chrzest Święty, I Komunia  Święta czy Ślub. Co je wyróżnia od naszych pozostałych produktów? Albumy te zostały wykonane w określonych kolorach i z różnymi okazjonalnymi dodatkami. Oczywiście nie zapominajcie o innych naszych produktach, które również świetnie nadają się na różnego rodzaju okazje.

Pozdrawiamy!

Album na spirali w kolorowych okładkach

Moi Drodzy;

Jako, że albumy ekologiczne przyjęły się rewelacyjnie przez Was, za co serdecznie dziękujemy, postanowiliśmy rozszerzyć naszą gamę kolorystyczną tych słodkich albumów. Możecie zamawiać albumy w następujących kolorach: biały, czarny, czerwony i niebieski. Karty w albumie mamy: czarne , ecru a nawet mogą być użyte na przemian czarne – ecru.

Oto kilka zdjęć:

Zapraszamy na stronę sklepu.

Duże zdjęcia 20x30cm również znalazły swój album..:)

Dostępny już jest w naszej ofercie album na zdjęcia wklejane na jakże podpytywany format zdjęć 20x30cm. Cieszący się dużym zainteresowaniem format albumu sprawił, że postanowiliśmy wprowadzić do oferty album z dwoma kolorami kart do wyboru: czarne klasyczne i eleganckie oraz ecru – równie pięknie komponujące się ze zdjęciami.

Album również świetnie sprawdza się w  gronie artystycznym, oraz wśród fotografików. Albumy te mogą zdecydowanie posłużyć do wydruków pokazowych czyli tzw. Portfolio. Elegancka oprawa, metalowe okucia, równe karty sprawiają, że z przyjemnością ogląda się zdjęcia.

Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć oraz na stronę sklepu.

Seria albumowa w okleinie „białe elipsy”

Zapraszam do obejrzenia kilku zdjęć na których zobaczycie Państwo serię albumów jakie wyszły w ostatnich dniach spod naszej ręki. Produktem głównym jest fotoalbum o wymiarach 30x30cm. Album posiada twardą oprawę introligatorską, wykończoną holenderską okleiną w „białe elipsy”. Karty fotoalbumy zostały wykonane z wydruków pigmentowych na papierze Solution Luster 255g. Usztywnienie kart to czarne grube przekładki.

Jako uzupełnienie zestawu, proponujemy:
– album harmonijkę 12×17 na zdjęcia 10x15cm
– minialbum harmonijkę 6,5×6,5 na zdjęcia 6x6cm
– minialbum harmonijkę 6.5×9.5cm zawierający wydruk 10 zdjęć
– etui na płytę CD/DVD