Tag: albumy harmonijkowe

Album harmonijkowy na 20-lecie

 

Albumy harmonijkowe to kieszonkowy gadżet, na zdjęcia wklejane. Tym razem prezentujemy albumy z personalizowanymi okładkami, które wykonaliśmy na "20-lecie w Jeromino Martins" na zdjęcia 10x15 cm. Do produkcji użyliśmy  okleiny imitującej skórę, na której wykonaliśmy tłoczenie w kolorze złotym.

Produkt polecamy firmom, oraz agencjom eventowym jako okazjonalny upominek. Polecam także fotografom, jako pamiątkę chrztu lub 1-szej komunii świętej.

Produkujemy albumy na wszystkie popularne formaty, m.in. 10x15, 13x18, 15x21 i 15x23 cm. Zainteresowanych zapraszam na stronę naszego nowego sklepu.

Przy większych ilościach naliczane są atrakcyjne rabaty.

Seria albumowa w okleinie „białe elipsy”

Zapraszam do obejrzenia kilku zdjęć na których zobaczycie Państwo serię albumów jakie wyszły w ostatnich dniach spod naszej ręki. Produktem głównym jest fotoalbum o wymiarach 30x30cm. Album posiada twardą oprawę introligatorską, wykończoną holenderską okleiną w „białe elipsy”. Karty fotoalbumy zostały wykonane z wydruków pigmentowych na papierze Solution Luster 255g. Usztywnienie kart to czarne grube przekładki.

Jako uzupełnienie zestawu, proponujemy:
– album harmonijkę 12×17 na zdjęcia 10x15cm
– minialbum harmonijkę 6,5×6,5 na zdjęcia 6x6cm
– minialbum harmonijkę 6.5×9.5cm zawierający wydruk 10 zdjęć
– etui na płytę CD/DVD