Tag: fotoalbumy

Duże zdjęcia 20x30cm również znalazły swój album..:)

Dostępny już jest w naszej ofercie album na zdjęcia wklejane na jakże podpytywany format zdjęć 20x30cm. Cieszący się dużym zainteresowaniem format albumu sprawił, że postanowiliśmy wprowadzić do oferty album z dwoma kolorami kart do wyboru: czarne klasyczne i eleganckie oraz ecru – równie pięknie komponujące się ze zdjęciami.

Album również świetnie sprawdza się w  gronie artystycznym, oraz wśród fotografików. Albumy te mogą zdecydowanie posłużyć do wydruków pokazowych czyli tzw. Portfolio. Elegancka oprawa, metalowe okucia, równe karty sprawiają, że z przyjemnością ogląda się zdjęcia.

Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć oraz na stronę sklepu.

Seria albumowa w okleinie “białe elipsy”

Zapraszam do obejrzenia kilku zdjęć na których zobaczycie Państwo serię albumów jakie wyszły w ostatnich dniach spod naszej ręki. Produktem głównym jest fotoalbum o wymiarach 30x30cm. Album posiada twardą oprawę introligatorską, wykończoną holenderską okleiną w “białe elipsy”. Karty fotoalbumy zostały wykonane z wydruków pigmentowych na papierze Solution Luster 255g. Usztywnienie kart to czarne grube przekładki.

Jako uzupełnienie zestawu, proponujemy:
– album harmonijkę 12×17 na zdjęcia 10x15cm
– minialbum harmonijkę 6,5×6,5 na zdjęcia 6x6cm
– minialbum harmonijkę 6.5×9.5cm zawierający wydruk 10 zdjęć
– etui na płytę CD/DVD