Tag: album na prezent

Nowe kolory i wzory okładek, ciąg dalszy.

Witajcie,

Przedstawiam Wam kolejne nasze nowe kolory i rodzaje okładek introligatorskich.

Dzisiaj prezentuję wam okleinę o nazwie Rialto w trzech kolorach piękna jasna żywa zieleń, czerń oraz piękny subtelny róż.

Zapraszam na stronę naszego sklepu.

Album na spirali w kolorowych okładkach

Moi Drodzy;

Jako, że albumy ekologiczne przyjęły się rewelacyjnie przez Was, za co serdecznie dziękujemy, postanowiliśmy rozszerzyć naszą gamę kolorystyczną tych słodkich albumów. Możecie zamawiać albumy w następujących kolorach: biały, czarny, czerwony i niebieski. Karty w albumie mamy: czarne , ecru a nawet mogą być użyte na przemian czarne – ecru.

Oto kilka zdjęć:

Zapraszamy na stronę sklepu.

Foto album drukowany na płótnie bawełnianym (canvas ArtBook)

Moi Drodzy,

Nie mogliśmy się doczekać premiery naszego nowego dzieła, ale właśnie mamy tą przyjemność, aby zaprezentować Wam najnowszą naszą  “Perełkę” wśród albumów.

Album drukowany na płótnie bawełnianym, malarskim to album wysokiej klasy i z powodzeniem można zaliczyć go do albumów ekskluzywnych. Jeżeli szukacie wyjątkowego, ekskluzywnego prezentu czy pamiątki  w postaci albumu, to jest właśnie produkt dla Ciebie.

Album powstał z myślą o profesjonalistach, z których to ust często padały zapytania: czy posiadacie coś niepowtarzalnego w swojej ofercie? Więc teraz odpowiadamy: Tak, posiadamy, właśnie ten album.

Jesteśmy bezpośrednim jego producentem i od początku do końca wykonujemy go własnoręcznie.

Albumy robione są  z wysokiej jakości eko-skóry lub z płótna introligatorskiego. Dostępne są w standardzie cztery formaty: 20x20cm, 20x30cm, 30x30cm, 30x40cm. W albumie znajdziesz 12 wydrukowanych jednostronnie kart  z Twoimi fotografiami. Istnieje możliwość wykonania albumu na większą ilość kart, bądź  na inny format, który nie występuje w naszej ofercie – pod indywidualne zamówienie klienta.

Przedstawiam kilka zdjęć albumu.

Więcej informacji oraz ceny znajdziecie na naszym sklepie internetowym.

Jeśli macie zapytania odnośnie albumu, zapraszamy do kontaktu:

info@kolorowyzawrotglowy.pl

 

 

Tradycyjny album na zdjęcia

Klasyka i elegancja sprzed lat…przedstawiamy Wam nasz kolejny produkt, który właśnie został wykonany. Tradycyjny album na zdjęcia wklejane składający się z grubych kart  a oprawa introligatorska wykonana jest  z wysokiej jakości lnu lub skóry ekologicznej. Standardowe rozmiary kart albumu to 19x27cm, 24x24cm, 27x27cm 32x32cm. Dodatkowo możemy wykończyć album metalowymi narożnikami – indywidualna kwestia każdego z nas, gdyż jedni wolą z metalowymi okuciami inni wolą bez okuć. Karty w albumie złączone zostały przy użyciu metalowych śrub introligatorskich, które zapewniają trwałość albumu oraz dają możliwość w razie uszkodzenia karty wymiany jej na nową. Oferujemy albumy z ilością kart: 10, 20, 30, 40, 50, 60. Jeśli interesuje Cię nietypowy rozmiar, format bądź inna ilość kart albumu niedostępna na naszym sklepie internetowym, napisz do nas a zrobimy album pod Twoje indywidualne zamówienie. Kolory dostępne do wyboru zostały przedstawione również na stronie sklepu. Istnieje możliwość personalizacji albumu wg własnej potrzeby – oferowane przez nas personalizacje to m.in. tłoczenie, złocenie na okładce, nadruki na okładkach lnianych. Albumy wykonujemy ręcznie w naszej pracowni. Przedstawiamy kilka zdjęć naszych albumów i zapraszamy do kontaktu: