Tag: album na prezent

Album harmonijkowy na 20-lecie

 

Albumy harmonijkowe to kieszonkowy gadżet, na zdjęcia wklejane. Tym razem prezentujemy albumy z personalizowanymi okładkami, które wykonaliśmy na "20-lecie w Jeromino Martins" na zdjęcia 10x15 cm. Do produkcji użyliśmy  okleiny imitującej skórę, na której wykonaliśmy tłoczenie w kolorze złotym.

Produkt polecamy firmom, oraz agencjom eventowym jako okazjonalny upominek. Polecam także fotografom, jako pamiątkę chrztu lub 1-szej komunii świętej.

Produkujemy albumy na wszystkie popularne formaty, m.in. 10x15, 13x18, 15x21 i 15x23 cm. Zainteresowanych zapraszam na stronę naszego nowego sklepu.

Przy większych ilościach naliczane są atrakcyjne rabaty.

Nowe kolory i wzory okładek, ciąg dalszy.

Witajcie,

Przedstawiam Wam kolejne nasze nowe kolory i rodzaje okładek introligatorskich.

Dzisiaj prezentuję wam okleinę o nazwie Rialto w trzech kolorach piękna jasna żywa zieleń, czerń oraz piękny subtelny róż.

Zapraszam na stronę naszego sklepu.

Album na spirali w kolorowych okładkach

Moi Drodzy;

Jako, że albumy ekologiczne przyjęły się rewelacyjnie przez Was, za co serdecznie dziękujemy, postanowiliśmy rozszerzyć naszą gamę kolorystyczną tych słodkich albumów. Możecie zamawiać albumy w następujących kolorach: biały, czarny, czerwony i niebieski. Karty w albumie mamy: czarne , ecru a nawet mogą być użyte na przemian czarne – ecru.

Oto kilka zdjęć:

Zapraszamy na stronę sklepu.

Foto album drukowany na płótnie bawełnianym (canvas ArtBook)

Moi Drodzy,

Nie mogliśmy się doczekać premiery naszego nowego dzieła, ale właśnie mamy tą przyjemność, aby zaprezentować Wam najnowszą naszą  „Perełkę” wśród albumów.

Album drukowany na płótnie bawełnianym, malarskim to album wysokiej klasy i z powodzeniem można zaliczyć go do albumów ekskluzywnych. Jeżeli szukacie wyjątkowego, ekskluzywnego prezentu czy pamiątki  w postaci albumu, to jest właśnie produkt dla Ciebie.

Album powstał z myślą o profesjonalistach, z których to ust często padały zapytania: czy posiadacie coś niepowtarzalnego w swojej ofercie? Więc teraz odpowiadamy: Tak, posiadamy, właśnie ten album.

Jesteśmy bezpośrednim jego producentem i od początku do końca wykonujemy go własnoręcznie.

Albumy robione są  z wysokiej jakości eko-skóry lub z płótna introligatorskiego. Dostępne są w standardzie cztery formaty: 20x20cm, 20x30cm, 30x30cm, 30x40cm. W albumie znajdziesz 12 wydrukowanych jednostronnie kart  z Twoimi fotografiami. Istnieje możliwość wykonania albumu na większą ilość kart, bądź  na inny format, który nie występuje w naszej ofercie – pod indywidualne zamówienie klienta.

Przedstawiam kilka zdjęć albumu.

Więcej informacji oraz ceny znajdziecie na naszym sklepie internetowym.

Jeśli macie zapytania odnośnie albumu, zapraszamy do kontaktu:

info@kolorowyzawrotglowy.pl