Tag: album harmonijka

Nowe kolory i wzory okładek, ciąg dalszy.

Witajcie,

Przedstawiam Wam kolejne nasze nowe kolory i rodzaje okładek introligatorskich.

Dzisiaj prezentuję wam okleinę o nazwie Rialto w trzech kolorach piękna jasna żywa zieleń, czerń oraz piękny subtelny róż.

Zapraszam na stronę naszego sklepu.

” Perłowe diamenty” – nowa oprawa okładek albumowych i etui introligatorskich

Do naszej gamy kolorystycznej zawitała kolejna Dama nazwana “perłowe diamenty”. Chodzi tutaj o nowy wzór okleiny w jaką wyposażyliśmy się ostatnimi czasy. Ten wzór idealnie nadaje się na albumy z okazji uroczystości typu: Chrzest Święty, I Komunia Święta czy wreszcie Ślub.

Przykładowe zdjęcie albumu harmonijki 13x18cm poniżej:

harmonijka 13x18cmA to tylko zapowiedź naszych nowych ciekawych produktów.:)

Spokojnej nocy:)

Mini album – foto harmonijka

Przygotowaliśmy dla Państwa nasze kolejne introligatorskie dzieło sztuki, czyli mini album w postaci drukowanej foto harmonijki. To świetny gadżet, oraz doskonały pomysł na oryginalny, a zarazem nietuzinkowy prezent.

Pomysł na albumik niewielkich rozmiarów, który zawsze można mieć przy sobie, powstał w naszych głowach około rok temu. Postanowiliśmy przygotować produkt o gabarytach karty kredytowej, zawierający zdjęcia o najwyższej jakości, i wykończony naturalnymi materiałami.

No i stało się. Dziś możemy zaproponować mini album zawierający 10 zdjęć, wydrukowanych na papierze matowym, w eleganckiej okładce z bawełny lub lnu introligatorskiego, przewiązany zamszowym rzemykiem, z drewnianymi koralikami.