Tag: album kieszonkowy

Wielka promocja 3 w cenie 2

Zapraszamy Was serdecznie do skorzystania z naszej oferty promocyjnej, gdzie płacąc za dwa albumy otrzymujecie w prezencie dodatkową sztukę. Oferta dotyczy wybranych albumów harmonijkowych oraz albumów w oprawie EKO.

album na spirali EKO

Szczegóły na naszym sklepie internetowym.
Zapraszamy, oferta ograniczona czasowo do końca listopada b.r.

Albumy na specjalne okazje typu: Chrzest Św, I Komunia Św, Ślub i inne wydarzenia rodzinne

Witajcie Moi Drodzy,

Wprowadzamy na nasz sklep nową kategorię nazwaną: albumy na specjalne okazje. W tej zakładce znajdziecie różnego rodzaju albumy zrobione z myślą o ważnych wydarzeniach typu: narodziny dziecka, Chrzest Święty, I Komunia  Święta czy Ślub. Co je wyróżnia od naszych pozostałych produktów? Albumy te zostały wykonane w określonych kolorach i z różnymi okazjonalnymi dodatkami. Oczywiście nie zapominajcie o innych naszych produktach, które również świetnie nadają się na różnego rodzaju okazje.

Pozdrawiamy!

Nowe kolory i wzory okładek, ciąg dalszy.

Witajcie,

Przedstawiam Wam kolejne nasze nowe kolory i rodzaje okładek introligatorskich.

Dzisiaj prezentuję wam okleinę o nazwie Rialto w trzech kolorach piękna jasna żywa zieleń, czerń oraz piękny subtelny róż.

Zapraszam na stronę naszego sklepu.

Mini albumy harmonijkowe

Obiecana wcześniej nowość zagościła w naszym serwisie. Z okazji zbliżającego się Dnia Zakochanych, wprowadziliśmy do oferty kieszonkowy album na zdjęcia o wymiarach 6,5×6,5 cm, który zawsze możesz mieć przy sobie.

 

Nowa pozycja rozpoczyna kategorię UPOMINKI, którą systematycznie planujemy rozwijać.