Foto album drukowany na płótnie bawełnianym (canvas ArtBook)

Moi Drodzy,

Nie mogliśmy się doczekać premiery naszego nowego dzieła, ale właśnie mamy tą przyjemność, aby zaprezentować Wam najnowszą naszą  “Perełkę” wśród albumów.

Album drukowany na płótnie bawełnianym, malarskim to album wysokiej klasy i z powodzeniem można zaliczyć go do albumów ekskluzywnych. Jeżeli szukacie wyjątkowego, ekskluzywnego prezentu czy pamiątki  w postaci albumu, to jest właśnie produkt dla Ciebie.

Album powstał z myślą o profesjonalistach, z których to ust często padały zapytania: czy posiadacie coś niepowtarzalnego w swojej ofercie? Więc teraz odpowiadamy: Tak, posiadamy, właśnie ten album.

Jesteśmy bezpośrednim jego producentem i od początku do końca wykonujemy go własnoręcznie.

Albumy robione są  z wysokiej jakości eko-skóry lub z płótna introligatorskiego. Dostępne są w standardzie cztery formaty: 20x20cm, 20x30cm, 30x30cm, 30x40cm. W albumie znajdziesz 12 wydrukowanych jednostronnie kart  z Twoimi fotografiami. Istnieje możliwość wykonania albumu na większą ilość kart, bądź  na inny format, który nie występuje w naszej ofercie – pod indywidualne zamówienie klienta.

Przedstawiam kilka zdjęć albumu.

Więcej informacji oraz ceny znajdziecie na naszym sklepie internetowym.

Jeśli macie zapytania odnośnie albumu, zapraszamy do kontaktu:

info@kolorowyzawrotglowy.pl