Tag: photobox

Pudełka na zdjęcia i pendrive

Oferta pudełek na zdjęcia cały czas się poszerza. Obecnie pojawiły się opakowania na zdjęcia 10x15, 13x18 i 15x23 cm z miejscem na pendrive, oraz duże opakowania na fotografie 30x40 i 20x30 cm. Nowe skrzyneczki są wyższe, tzn. ramka drewniana ma 4 cm wysokości, czyli o 1 cm więcej od pierwszej edycji. Dzięki temu można zmieścić więcej zdjęć.

Polecamy jednorazowe zakupy większych ilości pudełek, gdyż cennik jest ustawiony dynamicznie. Im większa ilość, tym niższa cena.
Dodatkowy bonus pojawia się, gdy wszystkie pudełka mają jednakową personalizację. Wychodząc naprzeciw fotografom, jeśli wszystkie zamówione pudełka mają mieć jednakowy motyw graficzny, a różnią się wyłącznie imionami lub datą, takie potraktujemy je jako "personalizację identyczną".

Do pudełek polecamy pigmentowe wydruki fotograficzne i FineArt co dodatkowo podniesie walory estetyczne.

Zapraszamy do współpracy.

Portfolio dla fotografa lub ilustratora

Pudełko skrzynia na zdjęcia 30x40cm

Dziś prezentujemy pudełko (skrzynię) na zdjęcia w formacie 30x40 cm, która będzie służyła fotografowi za portfolio jego prac. Oprawa została wykonana z czarnej, matowej eko skóry, a ramka jest z drewna egzotycznego. Personalizacja minimalistyczna - tylko tłoczenie napisu "Portfolio".
Obecnie proponujemy pudełka na zdjęcia w popularnych formatach od 10x15 do 30x40 cm, w oprawach płóciennych lub z ekoskóry, łączonej z drewnem.
Do portfolio wykonujemy pigmentowe wydruki fotograficzne, oraz wydruki FineArt.

Pudełka na Twoje zdjęcia oraz zdjęcia Twoich klientów zasługują na najlepsze pudełka, które znajdziesz na stronie sklepu.