Fotoobrazy

Szukasz pomysłu na udekorowanie Swojego wnętrza?

Już znalazłeś....

Fotoobrazy na płótnie to produkt, który zdobywa coraz większą popularność w naszym kraju. Jest doskonałym pomysłem na to, aby Wasze wspomnienia i ważne wydarzenia zatrzymać na długi czas. Obrazy na płótnie świetnie ozdobią i dekorują wnętrza Waszego domu, biura, lokalu, oraz dodadzą im elegancji i nowoczesności.

fotoobrazy
obrazy drukowane na płótnie
fotoobraz drukowany na płótnie
fotoobrazy

Do przygotowania fotoobrazu wykonujemy wydruki na płótnach bawełnianych lub poliestrowych. Podobnie jak w przypadku papierów będziemy mieli do czynienia z płótnami cieńszymi (np. 250g), oraz grubymi 340-360g) jak i bardzo grubymi (410g). Jedne będą posiadały bardziej a inne mniej regularny splot włókien. Wybór podłoża zależy głównie od preferencji zamawiającego i ewentualnie budżetu jaki chce przeznaczyć.

Zadrukowane płótno naciągamy na krosna malarskie za pomocą profesjonalnego sprzętu. Obrazy mają zadrukowane brzegi oraz są wyposażone w specjalną zawieszkę, dzięki czemu od razu można je zawiesić na ścianie.

Dodatkowo fotoobraz możemy zabezpieczyć werniksem, choć wg nas jest to zbędne. Wydruki wykonane na dobrych płótnach i przy użyciu oryginalnych atramentów Canon Lucia EX gwarantują nam odporność na przypadkowy kontakt wydruku z wodą.

W ramach własnych doświadczeń wykąpaliśmy pod prysznicem jeden z obrazów na płótnie bawełnianym. Wydruk po osuszeniu ręcznikiem papierowym pozostał bez szwanku.

_________________________________________________________

Dodaj komentarz