Druk pigmentowy

Druk pigmentowy

Tam gdzie jakość wydruków jest priorytetem, wybierz druk pigmentowy. Twoje zdjęcia, grafiki czy ilustracje  w dużym formacie, wydrukujemy w jakości galeryjnej.  Żadne muzeum, czy galeria sztuki nie powstydzi się takich prac. W przeciwieństwie do innych metod druku, tusze pigmentowe są zupełnie bezwonne i nie zawierają szkodliwych rozpuszczalników.

Papiery do druku

W stałej dostępności mamy ponad 20 papierów i płócien, w każdym segmencie cenowym. Od podstawowych papierów jak TECCO Professional Portrait Matt 230g, po bawełniane Hahnemuhle Photo RAG. Papiery zupełnie matowe, półmatowe, satynowe, luster, aż po gładkie błyszczące. Jeżeli szukasz druku na papierze archiwalnym to dobrze trafiłeś. Wydruki na wystawy czy do muzeów – zrealizujesz w naszej drukarni. Dzięki wieloletniej współpracy z różnymi instytucjami państwowymi posiadamy doświadczenie w profesjonalnym druku prac artystycznych.   Wybór jest naprawdę duży. Być może nie wiesz co wybrać. Dlatego jeśli nie jesteś jeszcze przekonany, zamów wydruki próbne, lub próbki wydruków. Zapraszamy do rozmów, doradzimy, podpowiemy w doborze papieru.

Pamiętaj, że do wyboru dajemy Ci kilkadziesiąt papierów i płócien.

Płótna (canvasy)

Druk pigmentowy jest idealny do wydruków na płótnie, z których obrazów. Twoje zdjęcie na płótnie może przyozdobić ścianę salonu i sypialni. Dla artystów mamy propozycję na druk reprodukcji obrazów.

Obrazy na płótnie w ostatnich latach stały się bardzo modne, ze względu na swoją naturalność.

Proponujemy druk na różnego rodzaju płótnach zaczynając od płócien niskobudżetowych poliestrowych a kończąc na płótnach o wysokiej jakości fine art. Obrazy naciągane są na wysokiej jakości krosna malarskie. Każdy obraz jest sprawdzany przede wszystkim pod kątem odpowiedniego naciągnięcia. Dodatkowo też każdy obraz posiada zawieszkę. Podsumowując: nie zwlekaj tylko zamów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Products 1 - 2 from 2. Products on page