Zamówienia

Sklep internetowy - kolorowyzawrotglowy.pl/sklep

Na Państwa oczach powstaje nowa wersja sklepu internetowego, zawierająca ofertę naszej drukarni i introligatorni.

Produkty posiadają bardzo rozbudowaną ilość atrybutów, aby każdy klient mógł dostosować produkt do swoich indywidualnych potrzeb. Tworząc bogatą ilość opcji wybory, staraliśmy się zachować intuicyjny charakter komponowania zamówienia. To w tym miejscu zamówisz wydruki od wizytówki, aż po baner, oraz albumy od mini harmonijek po ekskluzywne portfolio.

Na stronie regularnie pojawiają się kolejne pozycje, gdyż jest on nadal w wersji rozwojowej, dlatego warto śledzić co nowego pojawia się w kolejnych tygodniach.

Zrób prezent sobie lub swoim bliskim!

Sklep internetowy - sklep.kolorowyzawrotglowy.pl

Miejscem, skupiającym prawie wszystkie produkty, jest nasz sklep internetowy .

To tutaj znajdują się ręcznie wykonywane  w Polsce produkty introligatorskie, m.in. klasyczne albumy na zdjęcia, okładki na wydruki i fotografie, etui na płyty CD i DVD. Na stronach sklepu można samodzielnie skomponować swój wymarzony produkt. Wybierz kolor i rodzaj okleiny, kolor kart, oraz indywidualną personalizację i wykończenie.

Albumy świetnie nadają się na prezent, bez względu na okoliczność. Ślub, chrzest, komunia, prezent urodzinowy, pamiątka z wakacji, to wyjątkowe okazje.

Zrób prezent sobie lub swoim bliskim!

HP WallArt - kreator dekoracji wnętrz

Trzy wyjątkowo łatwe sposoby na zaprojektowanie: indywidualnej fototapety, zdjęcia na płótnie, oraz plakatu. Wraz z firmą Hewlett - Packard, bezpłatnie udostępniamy Ci specjalny kreator online do dekoracji wnętrz. To dzięki niemy stworzysz prosta wizualizację własnego pomieszczenia.

Od czego zacząć? To nic trudnego. Wybierz odpowiedni produkt, określ wielkość ściany, wgrać swoje własne zdjęcie, lub skorzystać z ponad 60 milionów zdjęć, grafik i ilustracji, znajdujących się w serwisie Fotolia. W przypadku fotoobrazów i plakatów dobierz odpowiedni rozmiar produktu (najlepiej w zaokrągleniu do pełnych 10 cm), oraz skalę. Możesz dodać krótki tekst lub dedykacje, zwłaszcza gdy jest to prezent dla bliskiej osoby. Teraz jeszcze wybierz materiał (podłoże), z jakiego ma być wykonany produkt.

Praktycznie doszliśmy do samego końca. Przed zaakceptowaniem projektu, pojawi się ekran z podsumowanie Twojego zamówienia, oraz opisem jaka jest cena za produkt, a jaka za zakupiony plik z banku zdjęć (nie dotyczy zamówień z własnych zdjęć). Po zaakceptowaniu wyświetlą się wszystkie dane kontaktowe do naszej firmy. Po Twojej stronie zostaje tylko uregulować należność, abyśmy rozpoczęli realizację zamówienia.

Już dziś wypróbuj wyjątkową aplikację HP WallArt.