Tag: akcesoria do klejenia zdjęć

Czym wklejać zdjęcia do albumów?

To pytanie, które niejednokrotnie zadają nam nasi klienci. Wtedy siadamy do komputera i odpisujemy na korespondencję. Dziś jednak dostaliśmy maila o następującej treści, niestety już po fakcie:

“Witam ponownie. Album piękny. Niestety przez nieodpowiedni klej użyty do zdjęć muszę wymienić kartki. … “

Na szczęście karty w wielu naszych albumach można łatwo i samodzielnie wymienić, a Pani Agnieszce oczywiście trzeba pomóc.

Aby jednak uchronić mniej doświadczonych pasjonatów fotografii przed zniszczeniem kart w albumach, oraz ich ulubionych zdjęć, postanowiliśmy zaprezentować wybrane akcesoria firmy HENZO.

podklejki HENZO

Na powyższym zdjęciu prezentujemy najpopularniejsze akcesoria, czyli:
– 500 i 100 podklejek HENZO w taśmie
– 650 podklejek HENZO w poręcznym podajniku

Podlejki, to małe prostokąciki, z obustronnie naniesionym specjalnym klejem, dzięki któremu wygodnie i bezpiecznie przyklejamy zdjęcia do kart albumowych. Dlaczego warto wybrać akcesoria do klejenia marki HENZO?
– są wyjątkowo cieniutki, dzięki czemu nie przebijają przez odbitki, i pozwalają estetycznie wykleić album,
– zastosowany na nich klej jest bezkwasowy, dzięki czemu cenne zdjęcia nie ulegają degradacji,
– klej nie wypływa poza krawędź zdjęcia, przez co chronimy album przed sklejaniem się kart.

Najtańszą i całkiem wygodną opcja są podklejki w taśmie. Do przyklejenia mniejszych zdjęć wystarczą 4 “plasterki” przyklejone do zdjęcia blisko narożników. Większe zdjęcia warto podkleić także na środku.

Od pewnego czasu coraz większą popularnością cieszą się podklejki w podajniku, z wymiennymi wkładami. Korzysta się z nich podobnie jak z korektora w taśmie. Wystarczy końcówkę podajnika docisnąć do tylnej części zdjęcia, lekko przesunąć, a mały obustronnie klejący prostokąt zostanie naniesiony na zdjęcie. Po wykończeniu podklejek można dokupić wkłady uzupełniające. Produkt ten często sprzedajemy Parą Młodym jako komplet z Księgami Gości, oraz do wklejania zdjęć na różnych event’ach.

Wśród akcesoriów HENZO posiadamy w swojej ofercie jeszcze: klej fotograficzny, pistolet z błoną klejącą, oraz wymienne błony klejowe.

Wszystkie produkt dostępne są w stałem sprzedaży sklepu internetowego, oraz za pośrednictwem serwisu Allegro.