Tag: okładka na wydruki

Album okładka w nowej wersji

Wakacyjny czas to dla nas pracowity okres.

Jednak nie omieszkam zamieścić Wam paru zdjęć, dotyczących okładki na wydruki, które wykonywaliśmy na indywidualne zamówienie klienta.

Album okładka na wydruki A4, z okienkiem do zamieszczenia napisu czy zdjęcia. Okładka została dodatkowo przewiązana piękną kokardą. Idealne na prezent. I właśnie w takiej końcowej wersji album okładka trafił do odbiorcy:)

Jeśli interesuje Was album okładka z własnym pomysłem na jej wykonanie, lub dowolny nasz produkt ale z dodatkiem waszych inspiracji, zapraszamy do kontaktu.

Album okładka na wydruki

Album okładka na własne wydruki jest już w sprzedaży. Album okładka jest świetną alternatywą dla Twoich zdjęć, które nie do  końca mogą znaleźć miejsce w Twoim domu. W prosty a zarazem pomysłowy sposób, możesz przechowywać swoje wydruki  w formacie A4 (210x297mm). Album okładkę wykonujemy z wysokiej jakości bawełny, lnu czy eko-skóry. Album mieści ok. 25-30 wydruków o grubości kart 250 -280 gram. Jeżeli potrzebujesz album na większą ilość zdjęć napisz do nas, a my zrobimy dla Ciebie indywidualny album pod Twoje oczekiwania.

Tutaj możesz zobaczyć w jakich okładkach występuje album. Zapraszamy!