Canon Glacier…

… a dokładnie Canon Glacier Photo Quality Paper 300gram, to bardzo wyjątkowy satynowy papier, sklasyfikowany najwyżej wśród fotograficznych papierów firmy Canon. Charakterystyczną cechą jest wygląd przypominający tradycyjne papiery fotograficzne produkowane na bazie halogenków srebra. Został on tak zaprojektowany, aby zapewnić obraz o wysokiej gęstości i gradacji koloru, oraz doskonałej ostrości obrazu. Wydruki są bardzo żywe i naturalne. Ze względu na swoją wysoką gramaturę jest sztywny, nie marszczy się, nawet w przypadku dużych wydruków umieszczonych w ramach.

Ze względu na wysoki połysk satynowej powłoki, oraz najwyższą jakość, Canon Glacier idealnie nadaje się do fotografii ślubnej, portretowej, do zamieszczenia w albumach, oraz na wystawy. Jest to jeden z podstawowych papierów, który wykorzystujemy do fotoalbumów. Ważną cechą jest także natychmiastowe wysychanie, przez co wydruki są odporne na rozmazywanie, i nie wymagają laminowania.

Canon Glacier posiada certyfikat PEFC, dzięki czemu dodatkowo wzbudza zaufanie w oczach klientów.

Niestety na dzień dzisiejszy jest on bardzo trudno dostępny, gdyż Canon prawdopodobnie zaprzestał jego produkcji. Być może trzeba będzie w zamian poszukać innego papieru.  W tej sytuacji warto się zainteresować następującymi nad następującymi propozycjami:
– Ilford Prestige Smooth Pearl 310 gram
– Tecco Luster 285 gram

Dopóki będziemy w stanie kupić Glaciera planujemy mieć go w stałej ofercie. Zapraszamy do skorzystania z zamówień standardowych wydruków za pośrednictwem sklepu internetowego, oraz do zamówień telefonicznych lub mailowych na niestandardowe formaty.